Aptos Para Locacao Resort Porto 2 Life Porto De Galinhas
Wygodny Aptos Para Locacao Resort Porto 2 Life Pôrto das Galinhas zapewnia gościom prywatny obszar plaży oraz zewnętrzny basen. Muro Alto jest w około 3 km, a Praia da Cocaia jest 10 min jazdy od wygodnego hotelu.
Ten hotel cieszy się lokalizacją przy plaży w centrum plażowej dzielnicy i znajduje się kilka kroków od Praia de Muro Alto. Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa znajduje się 15 min drogi samochodem od obiektu.
Aptos Para Locacao Resort Porto 2 Life oferuje gościom balkon oraz klimatyzację, a także telewizję satelitarną. W skład wyposażenia dodatkowego wchodzą oddzielna toaleta i prysznic w łazience. Klimatyzowane sypialnie są wyposażone w szafkę. Łazienki z oddzielną toaletą i prysznicem zawierają również suszarkę do włosów i ręczniki.
Zlokalizowana w malej odległości od hotelu, restauracja Bar Do Paulista Praia de Muro Alto serwuje szeroką gamę dań kuchni brazylijskiej.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
- Przyjazny zwierzętom
Do dyspozycji gości w pokoju
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🚗
Czy znajdę parking w wygodnym Aptos Para Locacao Resort Porto 2 Life Porto De Galinhas?
Goście wygodnego Aptos Para Locacao Resort Porto 2 Life Porto De Galinhas mogą skorzystać z prywatnego parkingu samochodowego. - 🕗
O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w Aptos Para Locacao Resort Porto 2 Life Porto De Galinhas?
Goście Aptos Para Locacao Resort Porto 2 Life Porto De Galinhas powinni wymeldować się o 15:00. - 🛀
Czy w wygodnym Aptos Para Locacao Resort Porto 2 Life Porto De Galinhas oferują się zabiegi spa?
Wygodny Aptos Para Locacao Resort Porto 2 Life Porto De Galinhas oferuje jacuzzi i saunę. - ❓
Jaki rodzaj basenu oferuje ten hotel?
Zewnętrzny basen jest dostępny w tym hotelu.